MECHANIKA

Bieżące naprawy
Serwis klimatyzacji

ELEKTRONIKA

Naprawa elektroniki
Komputerowa geometria
Diagnostyka komputerowa

mechanika samochodowa Siemianowice śląskie

MECHANIKA

Kontrola zawieszeń
Komputerowa geometra kół
Toczenie tarcz- bębnów

previous arrow
next arrow
Slider

MECHANIKA ELEKTRONIKA JANUSZ MAJCHRZAK

O firmie

Naprawą samochodów zajmujemy się z pokolenia na pokolenie. Od najmłodszych lat naprawiałem motorowery potem samochody. Firma powstała w 1987 roku i samego początku specjalizowała się w diagnostyce silników benzynowych.

Dysponując bogatą wiedzą i doświadczeniem nowoczesnymi jak na tamte czasy urządzeniami potrafiła precyzyjnie naprawiać ówczesne samochody.

Pracując w małym warsztacie zawsze marzyłem i miałem wizję dużego, wygodnego i wspaniale wyposażonego budynku. Udało mi się zrealizować to marzenie i obecnie prowadzę 5 stanowiskowy warsztat zajmujący się mechaniką elektroniką i geometrią kół , a od 3 lat także obsługą i naprawą Klimatyzacji. Nasz warsztat samochodowy to nowoczesny punkt napraw pojazdów znajdujący się w mieście- Siemianowice Śląskie.

Wyposażony jest on w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, które pozwalają nam na najwyższy poziom naszych usług. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowana kadra pracowników, która swoją wiedzą wspieraną przez nowoczesną technikę służy Państwu w każdym niemal kłopocie związanym z mechaniką i elektroniką w Państwa samochodzie. Nie ma nic prostszego niż samemu się o tym przekonać.

Wystarczy zadzwonić pod nasz numer +48 (032) 229 02 57 lub 0 601 41 29 73 i umówić się z naszym pracownikiem. Co roku szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze lepiej, pewniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy szczególnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo.

Mamy świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym. Do napraw stosujemy odpowiednie narzędzia i urządzenia renomowanych firm.

Mamy nadzieję, że wysiłek, który wkładamy w kreowanie wizerunku naszej firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne. Robimy wszystko abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów.

Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań.

Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi i zastosowanych części.